| Al3x87 a întrebat:

Buna tpu.acum ceva timp vam cerut sfatul, in leg cu ce pot face ca nu imi gasesc jumatatea...Am din nou nevoie de sfatul vostru am cunoscut o super fata,, ne placem reciproc foarte mult.ne completam in multe privinte, am invitato la un film ..am iesit si am contiunuat sa vb dupa intalnire cum se face in ziua de azi prin sms-uri.i-am spus ca vreau o relatie serioasa cu ea si i-am mi-a, k sansele sunt de 91 la suta .....niste sfaturi va rog ..sa fac sa mearga lucrurile si mai bine

2 răspunsuri:
| AdyAdeluş a răspuns:

Pai da-i multa atentie, vb despre ea, incearca sa o cunosti cat mai bine. Fii suta la suta langa ea cand o vezi suparata. Incearca macar sa ii dai de inteles ca se poate baza pe tine in orice situatie.

| BeHappy26 a răspuns:

Sti... noi fetele suntem cam dificile, cel putin majoritatea. Surprinde-o. Arata-i cat conteaza pentru tine. Fa-o sa se simta iubita. Apar-o! Arata-i ca nu-ti pasa de nimeni altcineva, doar de voi 2.