| MeGustaaaaa a întrebat:

Buna TPU.Acum vreau sa imi raspundeti cat se poate de sincer.
Mie imi place de un baiat. Avem amandoi 12 ani si suntem impreuna.
Nu stiu de ce dar nu vreau sa le spun parintilor.
Vor cerede ca sunt prea mica si nu am voie.
Ei sunt mai comunisti si nu accepta tot ce vreau eu.
In fiecare noapte ma gandesc la el.
In prima zi de cand suntem impreuna ne-am sarutat si
Ne-a placut. Dar nu asta e problema...
Nu mi-l mai pot scoate din cap, nu in sensul ca vreau sa ne despartim,
In sensul ca ma gandesc doar la el mereu.
Ne placem reciproc cum spuneam, si el ma place cam din clasa a III-a si eu din clasa a IV-a. Dar eram si cei mai buni prieteni inainte de asta si daca ma void espartii de el, nu stiu cum sa fac ca sa nu il ranesc. Dati-mi niste sfaturi urgente. Tin foarte mult la el dar daca ma voi despartii de el vreau sa aflu si niste sfaturi de la voi.

Răspuns Câştigător
| OmulSec a răspuns:

Hey, e destul de ciudat ca ne intrebi cum sa te desparti de el, dar tu nu vrei asta si tii foarte mult la el... Nu e nevoie sa te stresezi atat, incearca doar sa te bucuri acum cat inca va placeti, iar totul va veni de la sine. Oricum deoarece tu il cunosti cel mai bine, vezi ce l-ar putea ajuta sa inteleaga cand te vei decide de acest lucru.

3 răspunsuri:
| MeGustaaaaa explică:

De ce ma rog nu ne potrivim Ionutz?
Mersi de raspuns OmulSec.

| iulianh a răspuns:

Mai bine uiti de el. Ca esti prea micawinking de la 14 macarwinking cam Complicat la varsta tawinking

| ionutz_7767 a răspuns:

Nu va potriviti:d