| XxXClaudiuXxX a întrebat:

Acum un an o fata de la mine din clasa a inceput sa faca niste glume (nu stiu daca au fost glume). Se face ca se da la mine, ma alinta, se aseza langa mine mereu etc. Pe atunci nu imi placea de ea dar dupa un timp m-a facut (cu "glumele" ei ) sa-mi placa de ea, iar acum imi place de ea mult de tot (pot sa zic deja ca o IUBESC)! dar niciodata nu am avut curajul sa ma duc sa-i spun ce simt pentru ea! si dupa un timp ea si-a gasit un iubit(cand il vad imi vine sa sar pe el si sa-l OMOR in bataie de ciuda) Iar acum satu in fiecare zi si imi spun: "Ce PROST am fost ca nu i-am zis atunci, poate aveam o sansa.". Iar gandul asta ma framanta mereu! Si acum dupa ce are prieten tot mai face "glume"! Ce ar trebui sa fac! (Imi vine sa ma dau cu capul de pereti cand ma gandesc cat de PROST am fost atunci si sun in continuare)

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu fi dezamagit, pe viitor tot a ta o sa fie

| FrozEenSoul a răspuns:

Poti totusi sa ii zici ca ti la ea si cat ti la ea... Nu ai de unde sa stii ca atunci cand se saruta cu ala poate se saruta cu gandul la tinewinking. Incearca, daca nu incerci nu o sa reusesti niciodata. Poate tipa te place mai mult ca actualui si ii va face vant pentru tinewinking Bafta

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Incearca sa-i desparti mai intai, roaga un prieten sa te ajute, unul in care sa poti avea incredere, unul in care sti tu ca poti avea incredere.Incearca sa-l rogi sa se dea la el,dar sa fii si tu si baiatul ala de fata,iar tu si el sa fiti in spatele lor,iar atunci sa-i spui acelui baiat "Ma uite (spui numele prietenului) se da la prietena ta,sau vezi tu.(Dar in timpul ala prietenul tau ar trebui sa incearca s-o faca sa rada, ca sa creada iubitul ei ca il insealaca aia doi sunt impreuna, ca se distreaza etc. Dupa poate se vor desparti! Daca se vor desparti, incearca tot pe acel prieten sa vorbeasca cu ea pe mess/facebook sau fata in fata, sa o intrebe daca ii place de tinesi daca afli ca a zis da poti atunci sa-i zici ca o placi si ca vreti sa fiti impreuna.Multa bafta, succes!