| FrameR a întrebat:

Acum un an o fata de la mine din clasa a inceput sa faca niste glume (nu stiu daca au fost glume). Se face ca se da la mine, ma alinta, se aseza langa mine mereu etc. Pe atunci nu imi placea de ea dar dupa un timp m-a facut (cu "glumele" ei ) sa-mi placa de ea, iar acum imi place de ea mult de tot (pot sa zic deja ca o IUBESC)! dar niciodata nu am avut curajul sa ma duc sa-i spun ce simt pentru ea! si dupa un timp ea si-a gasit un iubit(cand il vad imi vine sa sar pe el si sa-l OMOR in bataie de ciuda) Iar acum stau in fiecare zi si imi spun: "Ce PROST am fost ca nu i-am zis atunci, poate aveam o sansa.". Iar gandul asta ma framanta mereu! Si acum dupa ce are prieten tot mai face "glume"! Ce ar trebui sa fac pentru ca mie inca imi place de mult de tot! (Imi vine sa ma dau cu capul de pereti cand ma gandesc cat de PROST am fost atunci si sunt in continuare)

Răspuns Câştigător
| CristiSeeker a răspuns:

Seduce-o, arata-i ca te intereseaza, fa-o sa fie a ta. Ce daca are un prieten? Ar trebui asta sa te opreasca? Sau "Hades" e doar un nume pe care l-ai gasit pe net? Treci la treabawinking!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| tdy a răspuns:

Zi ce simti si ca e din inima si adevarat nu-s glume si poti sa ai sanse so cuceresti

| FrameR explică:

Multumesc de ajutor!

| CristiSeeker a răspuns (pentru FrameR):

Multa bafta! Sunt sigur ca esti capabil. Daca nimic altceva nu merge, eu as incerca sa o fac geloasa.