| DeepEyesClaudia a întrebat:

Acum vreo cateva luni am cunoscut un baiat, la prega. Nu suntem in aceeasi scoala, dar ne vedem cam o data pe saptamana. Nu (cred ca) sunt indragostita de el, dar as vrea sa ma apropii mai mult de el...si nu stiu cum. Ne intelegem foarte bine, dar a) nu stiu daca are prietena si b) el are cercul lui de prieteni. Am nr. lui de telefon, ID, Facebook etc., dar sunt destul de timida si nu stiu cum i-as putea atrage atentia (intr-un mod pozitiv). Am uitat sa spun: avem o prietena foarte buna comuna.

1 răspuns:
| Any a răspuns:

Primul lucru pe care ar trebui sa faci este sa scapi de timidiate ca nu rezolvi nimic.Incearca sa vb cu el pe mess diferite subiecte si pas cu pas va apropiati.Bafta!