| Valentina00 a întrebat:

TPU am 12 ani si am sprancene foarte mari ce sa fac de pensat nu vreau sa ma pensez si nu ma lasa mama ce sa fac? hellp

Fundoiihappyscuze categoria

Răspuns Câştigător
| Emilia998 a răspuns:

Uite am citit intr-o revista ca pentru pensat nu exista varsta
dar intrebarea este cum te simti tu? Te simti bine in pielea ta?
Si eu sunt de acceasi varsta cu tine! happy Se rad copiii de tine?
daca da! Nu le da atentie raspundele cu o replica inteligenta si inchidele gura.Nu te pensa! happy

6 răspunsuri:
| R_8074 a răspuns:

Si eu ma pensez tot de la 12 ani. Care e problema? Pana la urma te ingrijesti nu iti dauneaza cu nimic corpului happy Maicata are niste probleme.

| misterioaѕa a răspuns:

Pai nu poti face nimic...doar daca te pensezi,, spune-i mamaei tale ca nu mai suporti

pa, pa

| black24 a răspuns:

Iale cu bigul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hai mai nu cred ca e asa de grav cred ca nu conteaza, ai fata super atunci un mic defect nu o sa strice e un fel de pufsi cand ai sa mai cresti o sa iti cada mai bine te lesi asa decat sa iti stici fata cu pensatul bafta!

| tweetysweety1929 a răspuns:

Eu vreau sa ma pensez dar nu mai trebuie ca de cand eram micuta am sprancenele suptiri si...:X:X si mai bine mai astepti putin pentru ca daca te pensezi acum cand o sa fii mai mare o sa iti fie groase groase ca la maimute scuze expresiabig grin

| vandammexx a răspuns:

Nu te mai pensa