| AlexandraIonescu a întrebat:

Buna TPU.
Am 17 ani, recent am fost la un majorat, unde s-au intamplat chestii ciudate. Am baut toti, rau, si dupa s-au intamplat alte chestii care nu trebuiau sa se intample, adica am facut sex cu doi baieti, neprotejat. Nu au apucat sa o scoata si au ejaculat in mine. Nu am facut inca testul de sarcina pentru ca mi-e frica. Daca este sa am un copil de unde este sa stiu al cui este? Problema nu e sa il am, nu stiu cu cine il am. Cum aflu care este tatal lui?
-Dau funda, rog seriozitate

27 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

Dupa ce il nasti, poti face un test de paternitate.

Dar sper macar ca stii cine sunt acei doi baieti.

| Satango a răspuns:

Bună!
Fă testul de sarcină, după care vei vedea dacă îşi au loc sau nu celelalte întrebări.

| corbulalbrosu a răspuns:

Intrebarea care se pune este aceea daca ai fost in perioada fertila? In cazul in care sexul s-a produs in afara perioadei fertile posibilitatea de a ramane insarcinata este foarte mica spre IMPOSIBILA.

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Corbule,tu vezi ma ce zice?,, Problema nu e sa il am, nu stiu cu cine il am. Cum aflu care este tatal lui?,, Ba, nici la filmele alea cu leana si costel nu radeam asa, dar in acelasi timp sunt socat.Cum poti, ca femeie, sa te transformi intr-o curva si sa te foloseasca toti ca pe gaura de la broasca usii?

| AlexandraIonescu explică (pentru FABULOSUL6000):

Esti chiar nesimtit, tie ti-ar placea daca ti s-ar fi intramplat cuiva din familia ta asta? Sau tu nu ai baut vreodata stii cum e? Sau nu ai cu cine?

| corbulalbrosu a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Au baut pana s-au facut cu totii manga. Sunt convins ca ea habar n-avea ce se intampla cu ea. Din pacate zi de zi apar vesti tot mai alarmante.

| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Cel mai bine ar fi sa vorbesti cu parintii tai. Nu este in regula sa ai un copil de la varsta asta. Avand in vedere ca ai facut sex neprotejat, si cu doi baieti, e cel mai probabil sa fii insarcinata. Sau daca nu e asta si ai luat vreo boala? Ce faci atunci? Mai bine vorbeste cu familia ta, eu te vor ajuta sa iei decizia corecta. Trebuie sa mergi la un medic sa te verifice.
Nu este normal ca un copil sa aduca pe lume alt copil. Sa fim seriosi, la varsta asta numai de schimbat scutece si de nopti nedormite nu ne arde. happy
Succes!

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru AlexandraIonescu):

Imi place ca tu mai ai si tupeu laughing Fetito, eu am ceva numit responsabilitate.Am baut si eu, dar nu am ftt pe nimeni beat, si fata de tine, nu m-am lasat ftt de toti prostii laughing

| NoTurbinaNoGood a răspuns (pentru AlexandraIonescu):

Domnisoara, bautul nu te scuza de prostie.
Eu la 17 ani, pe la petrecerile astea, care pentru unii "e prea mult", mai mergeam si cu masina familiei, ma feream de politie, ma faceam manga, faceam sex protejat, parcam masina la loc fara sa las urme (dimineata o lua tata la servici), si nu m-au prins niciodata ai mei, macar ca sunt ametit. Nu mai zic, ca din clasa a 9-a inclusiv, 2 zile pe saptamana eram rupt de beat, la ore, si nu am ajuns sa am consecinte din cauza asta. Am trecut bine de majorat, cu toate nebuniile din trecut, si nu am de tras nici o consecinta.
Tu? Te-ai imbatat odata, si pe langa ca esti gravida, nici nu stii cu cine.
Ce treaba are betia cu prostia?
P.S.: De pilula de a doua zi, n-ai auzit?

| NameHarris a răspuns:

Poti face un test de paternitate se va afla nu asta ar fi problemawinking problema ar fi ce vor zice parinti taihappy

| CarlaElena23 a răspuns:

Fa cel putin trei teste de sarcina sa fii sigura. Apoi faci un test de paternite sa afli cine e tatal.
Sper sa fie cum vrei tu. Succes. ❤

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca chiar doresti sa afli in ce masura este posibil sa fi ramas sau nu gravida precizeaza perioada in care ai avut ultima menstruatie, la ce data ar trebui sa se produca urmatoarea menstruatie si data exacta de producere a sexului. Pe baza acestor date se poate stabili cu destula exactitate probabilitatea existentei sau nu, a unei eventuale sarcini. In primul rand trebuie sa afli daca poti fi sau nu gravida.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandraIonescu):

"ție ți-ar plăcea dacă s-ar fi întâmplat cuiva din familia ta"
asta nu e o întâmplare, tu ai făcut-o laughing

| BlackStar99 a răspuns:

Decât mama la 17 ani cu copil fără tată, mai bine lesbiană. Și se mai mire unii ca planeta asta se duce pe p**ă. Mame de la 17 ani, copii fără tată, avorturi, droguri...
AlexandraIonescu # Aspirina(daca ști cum zic).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai stii al cui este, este al numarului 1 sau al numarului 2. Problema este ca poti demonstra asta doar in urma unui test ADN care este platit de catre mama si care costa putin peste 2000 de lei. Banii vor fi restituiti de catre tata dupe ce se dovedeste ca este al lui copilul. Problema e urmatoarea, la tine sunt doi tati asta insemnand ca daca nu il nimeresti din prima, vei ramane cu 2000 de lei dati de pomana. Eu zic sa-l faci si sa astepti un an, doi, sa vezi cu care seamana. Poate vei avea surpriza sa semene cu vreun vecin si nu cu cei doi... Ce sa zic, sa va traiasca! Ce vrei, fetita sau baietel?

| Codreanu_Anduta_1991 a răspuns:

Nu red ca e ok sa ai un copil la 17 ani, ar fi o experienta traumatizanta pentru tine. Sa fii insarcinata nu e asa usor cum crezi, este foarte greu, mai ales la varste fragede.Si, o nastere este extrem de grea, nu cred ca vrei asta.Ai 17 ani, vezit-i de scoala, lasa copii ca de ei ai timp in viata.Acum, vorbeste cu mama ta, si ea stie ce e mai binee, daca este sa fii insarcinata, oricum mama iti va spune sa faci testul sau te va duce la un gineclog. SSa speram ca nu e vorba de nici o sarcina,, dar daca e si nu poti face avort, dupa nastere fa un test de paternitate si pe viitor, lasa bautura ca vezi si tu ce patesti.Bafta! happy

| T0T a răspuns:

Oricât de beată ai fi fost nu cred că te-au *** ăia leșinată...Erai trează și văd că erai foarte conștientă de actul sexual. Nu ai făcut-o că erai beată, ăsta e doar un pretext.

| peperonies a răspuns (pentru AlexandraIonescu):

Oricat ai bea faci lucruri pe care vrei sa le faci. nu e ca si cum atunci cand bei te transformi in cu totul alta persoana cu alte principii si directii.

| VaDauMaxim a răspuns:

Pai in primul rand ar fi bine sa faci testul si in al doilea rand incearca sa stai calma dar depinde unde sau ejaculat aia in... sau in?

| DumnezeuTatal a răspuns:

Eu zic ca esti din Vaslui.

| Doub a răspuns:

"Daca este sa am un copil"- Pentru binele societăţii, sper să nu.

| Emilian65 a răspuns:

Ii pui pe amandoi fata in fata si dai cu banul sa vezi al cu este.

| EmanuelKant a răspuns (pentru AlexandraIonescu):

Omu e sincer si are dreptate nu e nesimtit.Cred ca inainte sa bei erai destul de lucida si limpede la minte sa iti dai seama ce urmari va avea consumul de alcool in acele circumstante.

| IzvorulDeIntelepciune a răspuns:

Doi din cate iti amintesti...

| Eduard196 a răspuns:

Alexandra! este neaparat nevoie sa faci testul. Oricum nu crezi ca gresesti ca te duci la astfel de petreceri si ca bei?

| anonim67567 a răspuns:

Hei! Ce faci? Ai nascut? Ai aflat cine este tatal?

| anonim67567 a răspuns:

Hey! Ai nascut?