| AmyWhite123 a întrebat:

TPU.

Am 18 ani. Iubitul meu mi-a zis sa fiu mai perversa. Nu stiu cum sa fiu perversa cu baietii. Ma ajuta cineva?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Lasa-te libera si fa exact ce iti vine,in momentul in care iti vine,nu te mai retine,nu vei fi judecata de nimeni.
Si spune-i iubitului tau sa fie mai clar si mai exact, sa-ti spuna ce vrea sau chiar sa te invete, fiecare pereche are ritmul si intimitatile ei!
Vorbeste cu el, comunicati, nu cauta efectiv sa-i executi ordinele!
happy

| mimiwewem a răspuns:

Păi, să-l muști, să-l zgârii...să fii mai lacomă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baga botul la savarina si il dai cu cracii-n sus (la propriu).

| Laura927 a răspuns:

Da eu te ajut!
Trimite-l de unde a venit! Ce inseamna asta? la 18 sa iti zică sa fii mai perversa, cand ai sa ai 40 ce o sa faci sex in grup?

Ia o curea si freacă-i una pe cur cand faceți prostii sa vadă ca esti perversa laughing
La 18 sexul ar trebui sa fie pasional ( ca in filme de dragoste ), nu ca in XXX!

| stark47 a răspuns:

Probabil sa referea sa fii putin mai vulgara in ceea ce priveste actul sexual.
acum depinde in ce context a folosit cuvantul