| anonim_4396 a întrebat:

Am acel lichid vaginal de aproape 2 ani jumate si inca nu mi-a venit niciodata ciclul menstrual. E normal? si cand imi va veni menstruatia mai pot urma cursuri de inot?

Multumesc!

4 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu e nimic anormal, stai linistita. O sa-ti vina menstra. Da, vei putea face inot, cu pauza in perioada menstruala.

| AlexandraCroft a răspuns:

Da normal ciclul menstrual nu te va impedica niciodata sa nu faci ce iti doresti. poti contina sa mergi in continuare la inot.dar doar atunci cand ai trecut de ciclul menstrual.

| MyTzZy a răspuns:

Este normal sa mai intarzie. Poate sa vine la o perioada mai scurta sau mai lunga de timp de la aparitia lichidului. Poti face orice sport. Sper ca te'am ajutat! Pupici:*

| bella_2109 a răspuns:

Buna. nu este o regula la cat timp sa iti vina ciclul, variaza de la fata la fata. Nu fi nerabdatoare, nu e cel mai frumos lucru care ti se intampla.O sa poti face cursurile doar cand nu ai ciclul in cazul in care nu vei folosi un tampoane.