| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Am facut o prostie, am 14 ani si am facut sex neprotejat cu prietenul meu, dar nu a ejaculat deloc in mine si cand ii venea o scotea si se oprea din si dupa iar o baga, e o sansa sa raman gravida?

Răspuns Câştigător
| MihaiL1978 a răspuns:

Daca a ejaculat si iar a bagat-o ai sanse de 90% sa ramaii daca esti in perioada de fertilitate

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce preocupări au copiii din ziua de azi. straight face

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca in ziua in care ai intretinut actul sexual, NU ai fost in una din cele 4-5 zile fertile a ciclului menstrual, inseamna ca practic este imposibil sa se fi putut forma o sarcina, chiar si in cazul in care ar fi ajuns sperma in vaginul tau : din greseala sau neglijenta.
Numai prietenul tau este cel care stie in mod precis si iti poate spune daca este absolut sigur ca nu a ejaculat in timp ce o tot scotea si pe urma o baga iar si iar.
Pe baza a ceea ce ai explicat, se poate aprecia ca cel putin d.p.d.v. teoretic nu se putea forma sarcina in condittile precizate. Multa sanatate!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eh,fapta e consumată acum. Degeaba îți spunem noi ca e prea devreme dacă ai făcut-o deja. Se mai întâmpla și din astea neprotejatehappy aia e, nu poți da timpul inapoi. Ce trebuie sa faci de acum încolo: chiar dacă plăcerea e mare, încearcă sa spui stop atunci când nu aveți la îndemâna prezervative. Iar acum poți sa iei pastiluța de a doua zi. Dar sa nu se mai repete. Ai și tu grija pe bune. Ca dintr o prostie faci copil și e naspa, știi bine

| Verginica23 a răspuns:

Sunt in aceași situație si cred ca am ramas, fac maine test de sarcina.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vom afla peste 21 de zile.
A fi sau a nu fi 2 linii? Aceasta-i întrebarea!

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, asa cum a procedat baiatul cu scosul si bagatul, ai toate sansele sa ramai gravida, mai ales daca esti in perioada fertila.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca a fost in perioada fertila, este posibil. Daca nu, nu este.

| aAlexB a răspuns:

Uite ca mai sunt oameni in 2021 care inca nu au aflat de existenta prezervativului.
ce sa zic... good luck!