| XcrackerR a întrebat:

Bună TPU, am făcut sex neprotejat cu iubita mea, dar nu prea mult, nici unul nu am mai încercat și am vrut sa vedem cum simte, doar a întrat penisul de 3 ori în vaginul ei și atât după ne-am oprit, era uscat penisul nu a apărut acel lichid pre ejaculator, șanse ca ea sa rămână însărcinată sunt?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Atunci nu-i risc de sarcina.

Dar sa stii ca aceasta joaca cu penisul in vagin, chiar si pus juma de cm la intrarea in vagin, poate s afie un risc de sarcina, daca atunci te scapi sau daca ai cumva sperma ramasa pe tractul urinar.
Deci, fara joaca prosteasca ca riscul este prea mare.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt sanse de sarcina DACA inainte ai avut o ejaculare, care putea contine sperma si DACA fata era in perioada fertila.

| XcrackerR explică (pentru Violleta2022):

Nu am avut înainte nici-o ejaculare, știu ca pe 12 ar trebui sa ii vina ciclu luna asta

| Violleta2022 a răspuns (pentru XcrackerR):

Atunci nu-i risc de sarcina.

Dar sa stii ca aceasta joaca cu penisul in vagin, chiar si pus juma de cm la intrarea in vagin, poate s afie un risc de sarcina, daca atunci te scapi sau daca ai cumva sperma ramasa pe tractul urinar.
Deci, fara joaca prosteasca ca riscul este prea mare.

| dullcat a răspuns:

Buna.Probabil ca nu. Daca vrei sa reduci riscul de sarcina folositi protectie. Daca vrei distractie si senzatii tari atunci Dumnezeu cu mila.

| Emilian65 a răspuns:

Șansele de a fi gravida sunt mici.

| Robert2526 a răspuns:

Nu poate sa iti zica nimeni un raspuns concret, pentru ca nu stim detalii. spre exemplu:

In a cata zi a ciclului menstrual se afla?
Daca ai avut ejaculari anterioare momentului respectiv

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Tu nu ea da