| Glade a întrebat:

am facut sex neprotejat dar nu mi.am dat drumul, am facut.o prima zi dupa derminarea menstruatiei, e posibil sa ramana insarcinata?

Răspuns Câştigător
| iamy a răspuns:

De obicei perioada fertila incepe a 10-a zi de la prima zi de menstruatie.sunt putine sanse sa fie insarcinata.dar e bine sa nu va bazati pe asta.

3 răspunsuri:
| Tania a răspuns:

Putine sanse, plus ca nici nu ti-ai dat drumul.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Faptul ca nu ti ai dat drumul sau ca nu era in perioada fertila nu sunt metode de contraceptie pe care sa te bazezi. E posibil sa dea gres in marea parte a cazurilor si sa aveti surprize.

| defibrilator a răspuns:

Nu prea, daca nu ai ejaculat, sigur nu ramane insarcinata cu tine, poate cu altullaughing