| jkxdd a întrebat:

Salut, aseara am facut sex neprotejat cu o tipa, mi-am dat drumul la iesirea din vagin si dupa i-am mai dat un numar.
E posibil sa ramana insarcinata?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, are toate sansele sa ramana insarcinata, daca fata era in perioada fertila!

| mihai69 a răspuns:

Desigur, dar numai dacă era în perioada fertilă.

| jkxdd explică (pentru mihai69):

Dar sunt pastile ceva de luat a doua zi?

| mihai69 a răspuns (pentru jkxdd):

Există, dar dacă nu e în perioada fertilă NU trebuie să ia nimic - pastilele alea sunt FOARTE dăunătoare!

| Emilian65 a răspuns:

Daca era in perioada fertila a ramas gravida, daca nu era in perioada fertila nu a ramas gravida.

| sofisis a răspuns:

Dap.

| ywar a răspuns:

I-ai mai dat un numar? Baa, ce barbat esti! Cheama-ma si pe mine, vreau sa iau si eu lectii de la tine. Esti bun!

| Irinel15123532 a răspuns:

Tu ce crezi?

| Treaem24 a răspuns:

Da ai belito

| antoniaidk a răspuns:

Da

| jkxdd explică:

Exista vreo pastila sau ceva de luata zi ca sa nu ramana insarcinata?