| danaalin2002 a întrebat:

Buna TPU.am fost acum 1 an cu un baiat si dupa 1 an mi-a cerut sa ma impac din nou cu el noi ne-am despartit din cauza unui prieten de al lui si tot il influenta nu stiu ce sa facin martie s-a facut 1 an si tot ma gandesc ce sa facsad. mi-e frica sa ma impac cu el...pentru ca nu vreau sa mai sufar.nu stiu csfsadun sfat?

Răspuns Câştigător
| iulyk_6909 a răspuns:

Stay awayoh go on nu mai linge unde ai scuipat. parerea mea daca te ai despartit de el bye bye in fine acum faci ce te indeamna inima...dar cred ca asta e cel mai bun sfatsad