| didixdsgregtrh a întrebat:

Buna TPU.am fost la mare in alta tara si am auzit o melodie ceva de genu : tagadam tagadam da da da. nu mai stiu exact ...cine ma ajuta? cum se numeste melodia? si un link. FUNDA si VOT!

11 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

rolling on the floor)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
tagadam tagadam tagadagadagadam... laughing))))) cine poate sa stie ce mel ai auzit tu cu tagadam laughing
Poate e melodia pe care danseaza ursii de craciun.

| ElvisTare a răspuns:

laughingrolling on the floorTagadam Tagadam da da da rolling on the floorlaughing Suna mai mult a manea TitiDrlove, nu a melodie de pinguini pe gheata...Sau ursi ce-o fi

| didixdsgregtrh explică:

laughing)))))))))))))))))0 nu stiu exact cum sunt versurile ca nu le-am auzit bine./.da imi place melodia laughing

| didixdsgregtrh explică:

@SweetGirl : - ar fi frumos sa inveti sa scrii si dupa sa te amuzi.batting eyelashes

| Fulea_Cristina_1985 a răspuns:

Melodia pe care o cauti cred ca este: hans zimmer- finale

| Fulea_Cristina_1985 a răspuns:

Hans zimmer - finale

| Fulea_Victor_1989 a răspuns:

Hans zimmer-finale mel aia cu tagadam tagadam... orchestrawinking

| Fulea_Victor_1989 a răspuns:

Hans Zimmer feat. Gioachino Rossini - Finale

| SweetGirl_9879 a răspuns:

Acum pentru cele 2 min in care iti voi scrie acest raspuns ma voi preface ca sun clarvazator.Ok?
sa vedem esti pe plasa...incepe melodia. taga taga taga tagadam laughing oooo nu s-a intrerupt.imi pare rau cred ca nu ti-am fost de nici un foloswinkinglaughing m-am distrat

| Fulea_Cristina_1985 a răspuns (pentru SweetGirl_9879):

Ce copii sunteti omu vrea sa il ajutati nu sa radeti de el.