| georGE123456789 a întrebat:

Am fost la un curs de gimnastica si acolo era o fata de care m-am indragostit si nu stiu ce sa fac sau cum sa abordez situatia, imi poate spune cineva?

3 răspunsuri:
| BLeur a răspuns:

Salut George.

Păi bagă-te în seamă cu ea, cunoaşte-i preferinţele. Şi când ştii suficiente lucruri despre ea, spune-i tot ceea ce simţi în faţă. Dacă îi ve-i spune în faţă ceea ce simţi pentru ea, va aprecia foarte mult.

Succes!

| georGE123456789 explică (pentru BLeur):

Dar no cunosc asa bine doar de luni si n-am vorbit niciodata ce sa fac in cazul asta?

| BLeur a răspuns (pentru georGE123456789):

Te bagi în seamă cu ea..cauţi un subiect de discuţie.te cunoşti cu ea cât mai bine.happy