| CollaCuLamaiie a întrebat:

Am inceput sa joc iar IMVU, mi-am facut o multime de contui dar nu prea imi plac. aveti conturi pe care nu le folositi dar sa aratati calumea...
P. Sbig grinaca se poate cu giga avatar. Funda la cele mai cool avatare, restul vot, scuze pentru categorie

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Creaza-ti cont nou, iti da destule credite la inceput incat sa-ti cumperi un Giga Avatar.

| CollaCuLamaiie explică:

Stiu, imi da 5, 100 dar nu imi place cum sunt imbracata ...arat naspa, si vreau un cont in care sa arat mai cool, daca intelegi ce spun