| Adryana98 a întrebat:

Am inceput sa plang cand ama scris aceasta intrebare! Am cunoscut un baiat la ziua unui verisor si verisorul asta mi-a zis ca baiatul asta ma place si ca mi-a pus intr-o cutie niste biletele pe caremi le va da candva! Acum sunt cu un baiat Darius din scoala mea si tot la David ma gandesc(asa il cheama pe acel baiat). Ce sa fac? I-am spus varului meu sa-i ceara numarul si sa mi-l dea darnu stiu ce s-a intamplat si nu mi la mai dat! Simt ca este alesul vietii mele! Il iubesc enorm! Ajutati-ma va rog! Multumesc din suflet!

11 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca il iubesti pe David atunci incheie relatia cu Darius si prin intermediul varului tau i a legatura cu baiatul

| Adryana98 explică (pentru mona):

Mersimult Mona!kiss

| neutrino a răspuns:

Se numeste ipocrizie.

| Xtadelo a răspuns:

Hello Adriana.
Renunta la Darius si incearca sa iei legatura cu David happy Macar vei stii ca ai incercat, in loc sa suferi happy
Nu inteleg ce e cu intrebarea "Care nume e mai frumos? David sau Darius?" straight face. Sa inteleg ca tii la amandoi, dar pentru David ai sentimente mai puternice, dar in acelasi timp ti-e frica ca o sa-i pierzi pe amandoi ...cum am mai spus, incearca!
Multa bafta! kiss

| kagome17 a răspuns:

Daca lui david ii placea de tine sigur lua numarul tau de la verisodul tau si te contacta...parerea mea ar fi sa ramani cu actualul si sa-l uiti pe david...stiu ca este mai greu dar trebuie sa incerci sa-l uiti si sa te intereseze mai mult actualul prieten

| Adryana98 explică (pentru kagome17):

Nu pot sa il uit si nici nu vreau!

| kagome17 a răspuns (pentru Adryana98):

Fiindca nu vrei de asta nul poti uita...eu am iubit un baiat timp de 5 ani si tot l-am uitat cand am hotarat ca este timpul sa-l uit si sa trec mai departe

| SlenderO a răspuns:

Cati ani ani?(e o intrebare retorica, nu raspunde)

| BezSensu a răspuns:

Cu o floare nu se va face primavara happy
Potoleste-ti pornirile sexuale happy sau curiozitatea; ar trebui sa ai mai multe informatii despre acel baiat inainte sa dai cu piciorul altuia.

In orice caz, eu nu as da ceea ce am deja in mana pe unele iluzii happy

| FeelTheHappines a răspuns:

Gandeste, de ce David nu te-a contactat pana acum? Daca te placea atat de mult cum zicea varul tau, iti dadea de stire. Nu trebuie sa strici tot ce ai in prezent pentru niste iluzii.

| Adryana98 explică (pentru FeelTheHappines):

Dar tin prea mult la el ca sa nu fim impreuna!