| Didiiii2520 a întrebat:

Am intrat la liceu la Deva. eu sunt din Hunedoara, iar iubitului meu nu`i comvine ca plec zice ca eu sigur o sa gasesc altul pe acolo si de el o sa uit. ce pot sa fac sa-l conving ca eu nu vreau altul cat timp voi fi acolo?

2 răspunsuri:
| SakonSIUkon a răspuns:

Dai 2 pumni in cap ca tare prost e..nu trebuie sa iti continui si tu studiile lol e asa idiot? Acum raman cu liceul neterminat ca am baieti in clasa.lol

| flaviusss a răspuns:

Nimic. Daca te iubeste va intelege si va merge si relatia la distanta. Explicai frumos, daca nu vrea sa inteleaga asta e. Tu de mers tot veri merge happy