| cristinutssaa a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru.Am 17 ani si pana acum am avut doar doua relatii.Prima de un an si a doua de 5 luni. Cei 2 fosti prieteni sunt in acelasi liceu si am auzit ca s-au imprietenit.La unul din ei inca tin si stiu ca si el tine la mine.Credeti ca ma barfesc cei 2? Nu as vrea ca, din cauza barfelor sa ratez sansa de a ne impaca.

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Exista si aceasta posibilitate, dar fiind 2 relatsii inchieate nu prea o sa. tsi mai dea importantsa amandoi vrand sa para ca au trecut de etape ta.pana la urma daca te barfeste cel cu care vrei sa te impaci, nu merita.

| Douapunccteunics a răspuns:

Baieții nu prea bârfesc.Restul e decizia ta...

| Alexu_6086 a răspuns:

Cam greu de crezut ca 2 baieti s-ar imprietenii doar pentru ca te au pe tine ca factor comun... Cel mai probabil evita sa vorbeasca despre tine.

| AnnA_9354 a răspuns:

happy daca te barfesc e ff ok. Fostul meu prieten ma face stramba si handicapata si la fel si colegele mele, insa stiu sigur ca arat cel mai bine dintre toate laughing. Ei te vor barfi de ciuda ca nu te mai au. Daca te barfesc inseamna ca le pasa, deci ar trebui sa te bucuri.
PS: uitate si tu prin intrebarile mele ca sunt de acelasi gen si poate ma ajuti si pe mine

| Alpha13 a răspuns:

Lasa-l, treci peste, traieste-ti viatawinkingte va ajutawinking