| Roxanaaa95 a întrebat:

Buna TPU.
Am nevoie de multe raspunsuri si pareri. Daca exista fete sau femei care au barbat musulman sa imi dea un raspuns.
Nu stiu nimic despre Musulmani.

Am cunoscut la locul de munca un arab de care m-am indragostit adica ne-am indragostit unul de celalalt. Am facut schimb de Facebook si numarul de telefon si am vorbit mult cu el prin scris pe Whatsapp. A spus ca ma iubeste si ca ma vrea si eu il iubesc. Dar ai mei nu accepta musulmani. In pauza imi cumpara de toate si mancam cu el la masa etc. Am fost foarte apropiati. Tata a sunat la birou cand a auzit si seful s-a luat de baiat. M-a sarutat si ma lua mereu in brate si era numai dupa mine. Parea si gelos un pic. A dus prajituri lui mami nu stiu cu ce scop.
Dupa o luna m-a chemat la el acasa, am acceptat, am ajuns acasa scriam cu el pe Whatsapp si m-a intrebat daca mai sunt virgina. Si cand am spus ca NU a luat foc si ne-am certat urat si m-a blocat. La lucru ma ignora, nu ma baga in seama era rece cu mine. L-am lasat in pace 2 saptamani si dupa 2 saptamani a inceput sa se uite la mine. Ma urmarea statea si se uita la mine. Am facut un cont fals si am vorbit cu el si i-am spus cine sunt si am scris tot ce am avut de zis si la sfarsit a scris ca a vrut doar sex. Dar eu asta nu am crezut pentru ca el ma iubeste stiu asta si am vazut dupa cum se comporta cu mine. Dar acum m-a blocat si nu mai vorbeste cu mine si eu am schimbat jobul si nu ne mai vedem. Nu stiu cum sa ma apropii de el ce sa fac. Nu cunosc musulmanii.
Nu stiu cum sunt arabii. Il iubesc mult si stiu ca si el ma iubeste dar sunt prea multe piedici. Cred ca din cauza asta el s-a retras. Ce sa fac sa ii dau timp sau sa astept sa-mi scrie?!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Cam idiot asta al tau, te legai la cap degeabawinking
O sa iti scrie probabil, dar din plictiseala si pentru ca nu a f^tut nimic latellywinking si poate pici tu, vorba aia macar de o moo it za sa iasawinking

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Daca a vrut doar sex ce mai vrei? Ti-a spus destul de clar, nu mai fi asa obsesata si disperata. Daca chiar te iubea te accepta oricum ai fi fost.
Aa si arabii musulmani au de obicei mai multe neveste, pana la 4 deci nu cred ca ti-ar fi convenit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prost să fii, noroc să ai... Și totuși prostia tot insistă, își cere drepturile. Rămân interzis când văd atâta inconștiență și prostie într-un singur loc. Oricum, chiar dacă aveai neșansa să te încurci cu așa un blestem, tot de ce urma să ai parte ți se cuvenea din plin.

| Uvox a răspuns:

Ca sa fiu reținut in comentariu, ești f.credula si fraiera.
Tu doar iti imaginezi ca te iubeste cand el nu o face.
Tu crezi ca te iubeste.
Altceva nu ai gasit? Oare cate neveste/concubine are si cati plozi?
Este alta cultură cu valori care uneori difera mult de ale noastre?
Dim moment ce habar nu ai despre ce înseamnă să fi musulman crezi ca e ok sa te bagi in ceva de care nu ai habar?
Ca sa nu mai spun ca poate doar vrea hâța, hâța.
Sezi blând si cauta-ti ceva mai bun pentru tine.

| Subsemnatul123 a răspuns:

La astia in tara si in religia lor de 2 bani femeile sunt sclave, sa fim seriosi, obiecte de muncit pe acada si facut copii. Cu mentalitatea asta a crescut toata viata lui. Nu vad cum un musulman chiar ar putea da 2 bani pe o femeirme fara sa aiba niste interese pe care nu i le zice. Si chiar ai dovedit-o, voia doar sex.