| AndreeaDuska a întrebat:

Hei. Alalta-ieri m-am certat in ultimul hal cu iubitul din nimic, iar el m-a blocat pe facebook, whatsapp. Am incercat sa merg la el acasa sa vorbim dar a spus ca nu avem despre ce. Stiu ca ma iubeste si eu il iubesc. Nu stiu ce sa fac pentru a ma reimpaca cu el.

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te descurci altfel nu o sa faci nimic cu el

| anamaria0974 a răspuns:

Momentan nu prea ai ce face, decat sa astepti..lasa sa se linisteasca apele si apoi incearca sa porti o discutie cu el, si vezi la ce concluzie ajungeti.

| peperonies a răspuns:

Oral.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

lasă-i puțin timp. o să te caute el când o să simtă nevoia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si daca numai simte nevoie? ce atunci laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

nu o mai caută și aia e laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inteleg ca ne ceri sfaturile fara sa ne spui si de ce v-ati certat... Pentru ca e exact acelasi lucru daca v-ati certat pentru ca unul dintre voi a plescait la masa sau daca te-a suprprins cu 3 negri in tine. Sfaturile ar trebui sa fie aceleasi, sa-nteleg.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ce imaginatie bogata ai laughing

| AndreeaDuuska a răspuns (pentru anonim_4396):

El voia sa petrecem timp impreuna. Mie imi era rau atunci si am zis ca nu ies din casa, iar de aici ne-am certat.

| cristi10grei a răspuns:

happy sincer lasa-l o zi sau 2 si ai sa vezi cum vine el dupa tine, asta daca nu ai gresit tu cu ceva

| AndreeaDuuska a răspuns (pentru cristi10grei):

Daca tu numesti greseala a nu iesi cu iubitul pentru ca iti e rau, atunci am gresit