| Andramaria75 a întrebat:

Buna TPU. Am nevoie de o lamurire. POT RAMANE INSARCINATA daca iubitul meu a ejaculat pe tricou, a sters excesul si dupa m-a atins in zona intima cu pata unde a ejaculat? Fara mistouri. Sunt foarte stresata

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Mai fetita, lasati joaca cu organele sexuale la anisorii astia, cand sunteti prea mici (probabil clasa V-VI), fiindca de erati clasa aVII-a stiai deja despre reporducerea oamneilor, fiind imposibil sa lasi pe cineva gravida cu prosopul, chilotii, tricoul, apa din wc sau cada.

Un sfat (fara misou): pune-ti mana si invatati a scoala si lasati joaca cu organele sexuale la anisorii astia, ca ajungeti de rasul scolii cu asa perle scoase pe gura, sau postate pe forumuri online.

| sierra1 a răspuns:

Ehe, de-ai știi tu ce zglobii sunt celulelea alea mici cu coadă...

| Andramaria75 explică (pentru sierra1):

Deci sunt sanse sa raman?

| sierra1 a răspuns (pentru Andramaria75):

Da, sunt (câteva) șanse