| Septum00 a întrebat:

Buna TPU...Am nevoie de o parere din partea voastra...
Deci sa incep...Am o relatie cu un baiat de 19 ani iar eu am 16, suntem de 6 luni impreuna.
A fost primul barbat din viata mea...Totul a mers perfect pana cand el m-a inselat cu o fata de varsta lui.A petrecut o seara alaturi de ea, pe mine m-a dat la o parte...Dar ne-am impacat si a continuat sa ma minta ca nu mai vorbeste cu ea pana am resuit sa intru pe facebookul lui si am vazut ca tot ce vorbea cu ea vorbea si cu mine..Pana la urma am zis ca ne despartim de tot.
Insa roata I s-a intors, fata aceea l-a inselat si pe el si el suferea insa nu vroia sa recunoasca.Si s-a intors la mine ca si-a dat seama ce a facut si ca jura ca nu mai vrea alta, si ca se va schimba intr-un fel s-a schimbat dar mereu apar certuri deoarece tot imi amintesc cat rau mi-a facut...Credeti ca are rost sa mai continui? Ca se va schimba?

5 răspunsuri:
| Alejay a răspuns:

Iti complici viata aiurea degeaba cu o bruta care doar doreste sex!
Paraseste-l evident si continua-ti viata

| corbulalbrosu a răspuns:

NU, in nici un caz. In cazul lui acesta este si va ramane modul de a se comporta si se datoreaza faptului ca in forul sau interior el este si va ramane pentru totdeauna un iremediabil mincinos infidel, toata viata. Analizeaza situatia in mod rational si nu emotiv. Inima nu judeca situatiile la adevarata lor valoare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti tanara, n-are rost sa stai cu un mincinos.

| AlecCusca a răspuns:

Ai 16 ani si ala vrea doar sa o bage x ddd

| BlueIrINA a răspuns:

Cred ca e mai bine sa mergi peste. Sigur o sa dai peste cineva mai bun/ Iar daca il ierti e o mare posibilitate sa te insele din nou.