| Princess328 a întrebat:

Am nevoie de un sfat, orice. Deci este un coleg la mine in clasa, despre care nu stiu ce sa mai cred. In fiecare zii ma tachineaza, imi pune diferite porecle. Mereu se poarta cu mine mult mai dragut, fata de cum se comporta cu celelalte colege si de fiecare data cand cineva da vine pe mine, el imi ia apararea. Noi, mergand impreuna acasa, in fiecare seara ma tot ciufuleste, ma intreaba daca imi place de cineva din liceu si mereu ma ia de mana spunand ca mainile lui sunt reci si ale mele calde big grin, iar in autobuz, mereu sta langa mine. De multe ori cand nu ma uit inspre el simt cum ma priveste si vad cu, coltul ochiului cum zambeste. Acum, multi spun ca ma place, insa eu chiar nu stiu ce sa cred. Voi ce spuneti?

7 răspunsuri:
| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

De la distanţă pare că te place. Încearcă să te apropii mai tare de el, poate că va fi ceva frumos :3.

| TwiSt1997 a răspuns:

Te place.

| neutrino a răspuns:

La varsta aceasta, baietii asa iubesc!

| veronel16 a răspuns:

Eu cred ca e topit dupa tine, dar e foarte timid.Ia tu initiativa cu un pupic.De emotie are miinile reci, probabil sint si transpirate.

| Spartanul07 a răspuns:

Te place cu adevarat... e timid si nu poate sa iti spuna direct. incearca sa te apropii de el. daca ziceai ca te duce seara acasa incearca sa vorbiti deschis sa il faci sa zica ce simtewinking

| trixiiie a răspuns:

Nu mai fi bleguță love struck. Ești adorabilă, dar nu mai fi bleguță.
Băiatul ăsta te place și te place foarte mult. În plus, din faptul că ai postat întrebarea trag concluzia că îți pasă de răspunsul nostru și te interesează pentru că, în adâncul tău, îl placi și vrei să fie afirmativ.
Deci, da, te place. Nu rata ocazia, poate fi ceva chiar foarte frumos! :*

| AnutzaMika a răspuns:

Bună!
Cred că ai ceva special de te place, vede ceva special la tine, poate când te vede își amintește de cineva drag.
În orice caz, Baftă!