| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu cum sa incep...imi place e un coleg de clasa si nu stiu daca el simte ceva pentru mine.deseori in ore il vad ca se uita la mine, ma tachineaza iar mereu cand ma uit la el zambeste... ce sa inteleg prin comportamentul lui?

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Atunci actioneaza, zambeste-i si raspunde-i la provocari, vei vedea ca va indrazni mai mult, atunci sigur ca va incepe ceva frumos intre voi! multa bafta!

1 răspuns:
| PinkNightmare a răspuns:

Ca te simpatizeaza, i se pare ca esti de gasca.Dar s-ar putea sa te si placa, insa nu poti stii asta sigur