| august2014 a întrebat:

Cred ca un baiat ma place dar nu sunt sigura. A zis in gluma ca ii place de mine, de fata cu prietenii, dar nu stiu daca sa-l cred. Ma atinge, imi zambeste mereu, imi arunca priviri profunde, uneori imi ia apararea, ma tachineaza mereu. Mi-a cerut numarul de telefon, dar nu i l-am dat. Acum nu ne-am mai vazut ca suntem in vacanta. Credeti ca daca il caut eu, inseamna ca ma pun pe tava sau o sa par disperata?
Avem 18 ani. Am trecut clasa a XII a.

1 răspuns:
| LeKaAlex a răspuns:

Pai daca te atinge se comporta frumos cu tine, tu ce crezi? Logic ca-i place de tine, eu ultima oara cand am facut ca el fata mi-a dat o palma m-a usturat 2 ore. Daca vezi ca el nu se uita dupa curu tau atunci Succes.