| king4 a întrebat:

Buna TPUhappy am nevoie se o informatie urgenta. sad am vazut acum cateva zile un peugeot alb, nr de inmatriculare : B 39 ZWL era un barbat care avea un husky pui, alb...love struck aveti idee cine e. sau de unde as putea afla cine e?crying please rasp rapid...crying funda.:*

3 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Regret,detectivii TPU sunt ocupati!
Cum iti poti imagina c-o sa-ti raspunda cineva la postare, functionezi?
Cine crezi ca si-ar declina identitatea pe un site plin de copii?

| ellygirl a răspuns:

De unde esti tu, cum te cheama scrie si tu mai multe informatii...

| antilocapra a răspuns:

Este mamaia Nica... vinde cainele pe 1500. e proasta rau