| Anaaaaaaaa a întrebat:

Am niste bubite pe picioare seamana cu niste cosuri cred ca sunt de la caldura.Cum scap de ele?
Dau fundita!happy Multumesc pentru raspunsuri Scuzati categoria cred ca e cea mai vizionatahappy

Răspuns Câştigător
| ByBoysMb a răspuns:

Iati o crema (Mentol) sau date cu (Diprogenta ) ori daca nu stiu ca asta e mai rusinos : Dar cand faci primul pisu happy de dimineata pui un pic pe o vata si te ungi. Toate is bune da a 3 a e mai rusinoasa. Fundita :*

2 răspunsuri:
| Lina1993 a răspuns:

Eu iti propun sa nu te increzi in cremele astea "magice" de prin farmacii pe care dai o gramada de bani si nu se vede nici-un rezultat. In cel mai bun caz, cumpara ceva de la un magazin cu produse naturiste. Sau aplica miere pe pielea iritata, nici n-ai idee ce proprietati are happy

| AnneღU a răspuns:

Poi un dus pe zi ajuta! Consuma mai putine lichide carbogazoase, si daca vrei sa ai rezultate rapide thinking mergi la farmacie sa ceri o crema /alifie pentru cosuri... Eu iti recomand o cremă care să conţină acid salicilic. Bafta :* Fundita? big grin