| Bubbleee a întrebat:

Cum sa scap de bubite sau de cosuri care sunt pe fata?puppy dog eyes
Funda mare :X

Răspuns Câştigător
| Alesia_2952 a răspuns:

Eu folosesc intensive anti acnee gel si lotion tonic clean face de la PHARMACY. Sunt foarte eficiente! sper ca te-am ajutat :*

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poți folosi un tonic antiseptic, o mască pe bază de acid salicilic și tinctură de propolis pe zonele afectate dar și un baton pentru coșuri.
Toate au rol de a usca. Seara după ce te speli pe față cu un săpun pe bază de sulf/antibacterian tamponezi fața cu o apă termală (și apa minerală Harghita din sticlă de sticlă, este foarte bună).
Dacă nu apare nicio ameliorare în 1/2 săptămâni, mergi la un control dermatologic, analize de sânge.
Pa, pa.

| Bubbleee explică:

Natural va rog sad

| Alex_Nico_1995 a răspuns:

Cum sa scapi de bube si cosuri