| marinela92 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare acum o zi sau doua am fost la o petrecere si acolo era un baiat care se prface ca ma uraste si ca nu ii pasa de mine si de fapt o faace si seara am fost distanti pana la venirea tortului si apoi toti s au pupat si si-au zis lma pentru ca era banchetul si m-am dus la el si i-am spus ca lui nu i-am zis lma apoi m-a luat in brate si dupa aia i-am spus ca sa ingropam securea razboiului dintre noi si el a zis ca da ca vrea si dupa aia a spus ca o sa fim prieteni si am dat mana cu el la care dupa ce am dat mana cu el ma ia si urca pana la buzele lui si o pupa (cu ochii inchisi) ce inseamna asta (ps nici nu m as fi asteptat la asta atata timp cat spunea ca nu ma suporta si el de fapt ma suporta si inca foarte mult ) funda si vot :X:X:* ps am ramas cu gura cascata cand am vazut ca ala care cica nu ma suferea a facut asa ce credeti ma place sau nu?(insa daca il intreaba oricine daca ii place de mine spune ca nu si ca el e indr de fosta lui pr care nici pe dracu nu il baga in seama ci il vb pe la spate si face mereu baza de el )laughing)))))heeeelp

Răspuns Câştigător
| MariaLOL a răspuns:

Uite, daca te.a pupat inseamna ca oarecum te place numai ca stii si tu; isi arata dragostea super-ciudathappy (at. cand ti.a zis ca nu te suporta era o minciuna) FUNDA?

4 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

Este posibil sa te placa, dar sa nu aibe curajul sa iti spuna momentan, probabil ca dupa ce veti petrece mai mult timp si veti mai vorbi, poate iti va spune.

| RAY a răspuns:

Sa stii ca nu stiu de ce si eu reactionez la fel nu-mi place sa recunosc ca imi place de o persoana, cred ca te place

| aaadddyyy a răspuns:

Ce frumoooos...:X:X:X

| Gabryellutzaaa a răspuns:

Vroia sa fie indiferent fata de tine sa vada daca tu ai ceva intentii cu el, daca s-a intamplat cu adev aia ceai zis, da te place, si asa sunt baietii niciunui prieten deseori nu recunosc