| Denisa0502 a întrebat:

Buna, TPU! Am o intrebare delicata si nu vreau sa radeti de mine. Acum trei zile am facut sex oral cu iubitul meu. Inainte sa ejaculeze si-a pus mana pe penis, ne-am tot atins si mi-a bagat un deget in vagin. Este riscul ca lichidul preejaculator sa-i fi ramas pe deget, sa aiba spermatozoizi si sa fi ramas insarcinata? Tin sa mentionez ca sunt virgina.

Răspuns Câştigător
| Ale5184 a răspuns:

Stai linistită. Riscul este aproape 0. Nu se ramane asa usor insarcinata

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu poți rămâne însărcinată.

| Sofer a răspuns:

Unde a ejaculat? Nu cred ca s-a atins. deci stai linistita.

| dani420 a răspuns:

Nu e niciun risc