| GhitaBisturiu a întrebat:

Ieri, eu si iubita mea ne sarutam. Tot asa pana cand am inceput sa-i masez incet vulva apoi am introdus un deget in vagin...destul de mult ce-i drept. Problema este:
1) Este posibil sa fi avut lichid preejaculator pe deget (nu imi amintesc sigur daca am bagat mana in chiloti sa reasez penisul)
2) Este posibil sa fi ramas spermatozoizi in chiloti sau in uretra de ziua trecuta (M-am jucat putin cu dreapta laughing ) si sa se fi imbibat cu lichidul preejaculator si eu sa fi bagat mana accidental
3) Este posibil ca ea sa fi avut orgasm..Si din cate stiu vaginul femeii "absoarbe" spermatozoizii pentru a fecunda ovulul.
Este posibil sa fi ramas insarcinata? ...Castigatorul primeste funda.

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
1. Dacă TU nu știi, de unde vrei să știm noi?
Nu realizezi că ești sau nu murdar pe mână?
2. Tu nu ai mai urinat cu o zi înainte de spui că ți-a rămas pe canal?
3. Vaginul femeii NU absoarbe spermatozoizii, ci sunt ei "vitezomani"!
Posibil să te mai experimentezi tu, să citești mai mult și apoi să vii cu așa "întrebări"!
Ai murit de râs, nu?
NU a rămas însărcinată.
Îți dau eu toate fundele de la profil dacă ești un pic mai serios și nu mai postezi o așa întrebare "miștocară".
Pa, pa.

| GhitaBisturiu explică (pentru Legiuitoarea):

Problema este ca nu e deloc mistocara..Si fiind userul anului trebuia sa-ti dai seama.

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Spune-mi, nu-i asa ca nu te-ai trezit in dimineata cand s-o impartit desteptaciunea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un test de sarcina, numai tu poti avea habar de ce s-a intamplat last night. Iar cu degetul sa fim seriosi, nu poti ramane insarcinata cu un deget, ce naiba. ma gandesc ca trebuie sa fie nebun sa iti introduca degetul cu sperma inautru, trebuia si el sa se gandeasca la saliva.