| danutz_8472 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare despre fraps dc aunci cand filmez baga doar 29 sec ca filmez mai mult da atat salveaza dc dau funda rosie (scuze de categorie)

Răspuns Câştigător
| virus5381 a răspuns:

Poi probabil ste versiunea trial si cu acea bersiune poti filma max 30 sec... Downloadeaza versiune aactivata (gasesti pe google ) si o sapoti filma cat iti permite hardu de la PS rolling on the floor

3 răspunsuri:
| AdamBlack a răspuns:

Trebuie versiune full ca sa poti sa filmeiz cat vrei...la versiune normala poti doar 29 de secunde.

| danutz_8472 explică:

Imi lasa si mie cineva un link?

| TheGuardianAngel a răspuns:

Pentru ca este varianta demo, ce te lasa sa filmezi doar 30 de secunde. Ca sa filmeze cat vrei tu trebuie sa il cumperi.