| KatLuna234 a întrebat:

Buna TPU am o intrebare eu si iubitul meu am facut dragoste noaptea trecuta iar el si.a lasat farte puţin capul penisului in vaginul meu foarte puţin am sanse sa rămân insarcinata?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si asta inseamna ca ati facut dragoste? Joaca de copii. Nu ramai daca nu a ejaculat.

| Violleta2022 a răspuns:

Da, sunt sanse, daca si tu erai in perioada fertila!

| corbulalbrosu a răspuns:

Teoretic poate exista si o astfel de posibilitate insa depinde daca sunt intrunite 2 conditii strict obligatorii care sa se produca in acelasi timp si anume : 1. ) in acest moment tu sa fii in perioada fertila a ciclului menstrual si 2.) el sa fi avut sperma sau urme de sperma in uretra de la o ejaculare produsa cu putin timp inainte de joaca voastra. Pe baza datelor oferite in intrebarea ta, nu se poate formula un raspuns mai elaborat/detaliat. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Daca tu erai in perioada fertila si el avea sperma pe canalul uretral de la o ejaculare anterioara, este posibil sa fi ramas gravida.

| kandaraki a răspuns:

Si.a lasat farte putin? adica? mai bine ai citi o carte decat sa faci sex, dragoste fac 2 indragostiti cu sentimente unul fata de celalalt dar nu 2 copii fara minte!

| Darkangelzn a răspuns:

Daca a ejaculat in tine da categoric da!
Iar daca a ejaculat altundeva si nu s-a spalat(sau macar sters) pe penis exista sanse sa ramai insarcinata!

Funda?

| Anonimus6999 a răspuns:

Probabilitatile sunt mici