| Laura927 a întrebat:

am o intrebare mai ciudata,referitoare la sex.
Care este starea dupa ce terminati un raport sexual?
Intreb in special femeile.
Nu stiu daca este normala starea mea ( voma,tristete,imbalonare, picioare lenese).
Fac sex doar cu partenerul( suntem logoditi), de 2/3 ori pe
saptamana, avem deja mult timp impreuna si nu am mai simtit stari de rau pana acum dupa terminarea sexului.
Nu am fost la ginecolog pana acum pentru ca mi se pare penibil sa intrebi ginecologul De ce ma simt ca naiba dupa ce fac sex?
Toate starile au inceput saptamana trecuta.
Nu avem probleme la capitolul satisfacerewinking
Va rog sa ma ajutati cu sfaturi, intamplari orice credeti ca imi poate fi folositor. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| h3r a răspuns:

Șanse de sarcină?
De când ai asemenea stări?
Fă-ți totuși analize, dacă te simți așa de o bună perioadă de timp.

Poate ai prins și o perioadă mai proastă. Ar trebui s-o lași mai ușor pentru puțin timp, alege o poziție mai potrivită atunci când o faci și încearcă să te relaxezi mai mult.

15 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Nu e normal, mergi la un medic, de preferat femeie.

| Laura927 explică (pentru antimulte):

Daca merg la ginecolog sunt sigura ca ma trimite la psiholog laughing
Tu cum te simti dupa sex?

| antimulte a răspuns (pentru Laura927):

Eu ma simt foarte bine big grin mai ales ca sunt barbat.
Sa iti iei si un test de sarcina preventiv.

| Laura927 explică (pentru antimulte):

Si eu ma gandeam la un test de sarcina laughing
Bineinteles cred ca majoritatea barbatilor se simt bine dupa sex laughing
Oricum multumesc de raspuns
Noapte buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Schimba prezervativele.

Răspuns utilizator avertizat
| fotbalistata a răspuns:

Daca nu te ai simtit mereu asa, eu spun sa nu te ingrijorezi poate ca este doar ceva trecator.eu uneori ma simteam asa dar doar pentru ca eram prea obosita si actul sexual imi punea "capacul" ca sa zic asa...nu e nimic grav stai linistita.

| MeePinkGirl a răspuns:

Calmeaza-te laughing)! Si fa-ti un test de sarcina!

| punica a răspuns:

Felicitări ești însărcinatălaughing

| Laura927 explică (pentru punica):

laughing mi-as dori eu, dar nu pot ramane insarcinata usor, tot incer de vreun an si nu raman.sad
Oricum multumesc de incurajarelaughing

| punica a răspuns (pentru Laura927):

Nu este chiar asa. La fel simt si eu dar nu neapărat dupa act.am incrcat si eu luni bune sa raman însărcinată si de fiecare data nimic.dar uite ca acum vre.o 2 săptămâni am aflat ca o sa devin mamica si am aceleași simptome ca si tine.

| Laura927 explică (pentru punica):

Felicitari!
Ieri am avut ameteli dimineata si o stare de greata ..si ma mai arde si gatul.
Imi este frica sa fac vreun test, daca imi iese pozitiv o sa ma ingrijorez pentru nimic, daca iese negativ o ma apuc de plans, asa ca stau cuminte in banca mea si astept pe domnisoara barza.
Cred ca daca ii spun lui al meu ca sunt insarcinata ramane socat laughing
Ar fi o veste buna pentru amandoi.happy
Inca odata felicitari si ai grija de puiul tau!

| punica a răspuns (pentru Laura927):

Mulțumesc frumos.Scuze de întârziere dar intru foarte rar.Deci a trecut ceva timp, cum esti? Vre'o noutate? M'as bucura sa fi avut dreptate. Mult noroc

| Laura927 explică (pentru punica):

Buna sad, nu a venit barza nici de data asta crying, in fine cum iti merge tie cu bebe?

| punica a răspuns (pentru Laura927):

Buna! Imi pare rau pentru tine, nu iti pierde speranta, toate la timpul lor, o sa vina atunci cand te vei astepta mai putin. daca mergi la medic iti va calcula si iti va spune perioada in care poți ramane.mie imi merge bine pana acum.am fost saptamana trecuta la control si am aflat ca este mai mare cu 2 saptamanilaughing am intrat in a cincea luna.in maxim o săptămână voi merge sa aflu daca este fetita sau baietel, abia astept.mult succes in continuare si toate cele bune.Satbatori fericite si sper ca Mos Crăciun sa vina cu un cadou frumos pe la tine.Multa sănătate din partea mea:*