| aanaaaaxqq a întrebat:

Am o intrebare pentru toata lumea.

Daca ati vorbi cu o fata prin mesaje si ar incepe sa va placa de ea si ea sa aiba nasul mare dar tu sa nu stii asta pana sa o vezi si sa vezi ca are nasul mare in realitate chiar daca in poze nu se vede, ati mai vorbi cu ea sau v-ati schimba parerea fata de ea (precizez dar tie sa iti placa comportamentul ei si asa)? Doresc un raspuns cat mai sincer.

Răspuns Câştigător
| AndreiNrcs a răspuns:

Nu contează aspectul fizic, ci cum este omul sufletesc, cum îi este caracterul. Şi răspunsul meu este Da.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

A deci tu ești fata cu nasu mare, mă gândeam că ești băiatu. păi în cazu tău depinde mult de el cât e de superficial, în general dacă s-a format o conexiune între voi și nu e el mare ken, ar trebui să treacă peste așa ceva. oricum, poate îți pui niște poze care să reflecte realitatea data viitoare, ca să nu mai stai în suspans dacă te refuză băieții când te văd

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă e cu nasul lung nu, dacă este lat, da.

| LoveSleep a răspuns:

Depinde cum are fundul.

| sadrian46 a răspuns (pentru LoveSleep):

De acord. că ștampila de proprietate. bărbatul o pune pe fund, indiferent dacă e curajoasă sau latinfundiară, fiindcă la curbeșinele pocnesc.

| NotNamed a răspuns:

Nu, wtf... Daca in 2021 inca mai putem accent pe aspectul fizic e clara treaba...suntem morti pentru umanizare.

| AndreeaDeea221998 a răspuns:

Dacă pe tine te oprește faptul că are un defect fizic cu toate ca are un caracter frumos și te atrage prin felul ei de a fi este trist! As comunica în continuare cu ea cum am făcut-o și pana sa ii vad "nasul"! Mai ușor de schimbat aspectul unui nas decât caracterul unei persoane!

| Adry05 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

Eu cred că ea e fata laughing că văd că o cheamă ana, și eu am crezut inițial că e tipu

| AndreeaDeea221998 a răspuns (pentru Adry05):

Vaaai! La detaliul asta chiar nu am fost atentă big grin! Pai și ea de unde știe ca tipului ii place "comportamentul ei și așa"? laughing

| Adry05 a răspuns (pentru AndreeaDeea221998):

I-o fi zis în conversații că e o persoană faină idk

| Cineva797406016386 a răspuns:

Nu că-i de la mințit