| DalyanKawaiiiii a întrebat:

Buna TPU am o intrebare Un baiat din scoala se tot da la mine.Si eu am deja un iubit i-am explicat dar nu vrea sa inteleagai iubitul meu a venit la el si ia tras un pumn dar tot nu vrea sa inteleaga ce sa fac

Răspuns Câştigător
| MandrilaVasileRadu a răspuns:

laughing
Ooo da.
Tipul e hotarat sa treaca prin furcile caudine pentru tine.
Imi place tipul.E incapatanat.
Cand vrea ceva apoi vrea nu se joaca.
Sunt sigur ca nu o sa se termine aici povestea laughing

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Intr-adevar, nu-ti trebuie raspuns urgent.

| Biiskrem a răspuns:

1) Calmează-te.
2) Pune mâna pe o carte de gramatică și învață.
3) Dacă respectivul chiar merită, va avea răbdare. Tu ești nehotărâtă și ar cam trebui să mai aștepți. Alege-ți alt coleg de bancă pentru a evita situațiile neplăcute...
Nu prea înțeleg de ce se face atâta tam tam pe tema „primul sărut". E o chestie ca oricare alta, se întâmplă o dată și ap oi o s-o faci de n șpe mii de ori, o să te saturi. Ideea e că trebuie să te bazezi pe impulsul de moment. Nu planifica lucrurile de genul ăsta. Stai relaxată, el te va îndruma cum va putea când va fi cazul.

| justsummer a răspuns:

Sfatul meu e sa te desparti de iubitul tău ce violent pentru ca ghiceste cine va lua o palma daca va avea impresia ca te uiti la altcineva.

| Biiskrem a răspuns:

De unde obiceiul ăsta prost să modifici întrebările?! Șterge-le și termini bâlciul, așa pot fi catalogate ca eronate câteva răspunsuri waiting

| Apocaliptic a răspuns:

Tipul vrea sa te salveze, e destept? Atunci e clar.

| ReViNeMaScAtii a răspuns:

Daca gagicu tau nu ii tragea individului un pumn nici nu cred ca mai aparea aici intrebarealaughing