| Pufoshul a întrebat:

Ieri
Am mers pana afara,citeam linistit o carte,
apoi a venit o fata langa mine.
Desi eu stiam ca are iubit, am incercat sa o ignor.
Nu stiu cum, dar m-a pupat pe obraz.
I-am spus: Ce faci? parca nu spuneai ca ai iubit?
Iar iubitul ei, a vazut ca m-a pupat pe obraz.
Imediat a venit si mi-a tras un pumn.
A iesit foarte urat.
Mi-a rupt cartea.
Dar eu i-am spus ca nu o plac.
Mi-a spus ca luni.
O sa ma faca sa regret.

Ce sa fac? nu-mi place de iubita lui.
Vroiam doar sa citesc o carte. Atata tot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai...tie iti este frica de tipul ala?
Ce poate sa-ti faca? Sa te bata?
Pune-l de fata cu tipa aia si intreab-o daca tu ai pus-o sa te pupe.
Si intreaba-l si pe el ce a vazut.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pufoshul):

Auu straight face
Fereste-te de astfel de persoane.
Eu ii faceam plangere la politie pentru treaba cu cutitul.
Dar cati ani ai?
Si daca vine la tine ii zici : '' Ba, uite care e treaba. N-am pus-o eu pe gagica-ta sa ma pupe. Crezi ca o s-o pastrezi langa tine daca ii bati pe aia la care ea se da? Iti zic eu : NU. Acum ce o sa faci? Ma bati pe motiv ca ea ( si o arati cu degetul ) m-a pupat? Si apropo, imi datorezi o carte ''
Ii intorci spatele si ai plecat. Vine dupa tine, suni la politie. Ce mare lucru? Acum sa nu mai iesi din casa din cauza lui?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pufoshul):

Si crezi ca e prost sa faca 15 ani puscarie? laughing
Face asa sa te sperie.
Nu crezi ca ar fi mai bine sa schimbi scoala?
Cumpara-ti un spray paralizant.
Sau cand vine sa te ia la bataie ii arati telefonul cu numarul de urgenta format si ii spui ca un singur pas facut si ai sunat, cred ca stie si el ca te poate localiza.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pufoshul):

Serios? laughing Sar fetele pe tine?
Iti feresti capul, o indepartezi, te indepartezi cand se apropie de tine, cand o vezi o iei pe alta parte, eventual mai si strigi '' lasa-ma, dispari, pleaca, du-te, iesi''.

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pufoshul):

Cu placere happy
Deci, ce vei face?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Pufoshul):

Bravo.
Nu uita, viata ta nu trebuie sa depinda de a altora si nu trebuie sa traiesti cu frica.

11 răspunsuri:
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Dupa aceea poti incerca sa ii eviti cat mai mult pe amandoi. vorbeste si cu parintii tai.