| anonim_4396 a întrebat:

Verisoara mea a insistat sa va puna o intrebarehappy. Am 14 ani, sunt clasa a7a si in prima zi de scoala m-am indragostit de un coleg cu mine in clasa, el s-a schimbat foarte mult de anul trecut, inainte nu ma atragea de loc dar acum imi place foarte mult.Eu nu am dat niciun semn ca-l plac si nu am zis nimanui. Dar de cateva zile ma tachineaza intruna, ma ciufuleste si ma alearga. Acu o saptamana alergam dupa un baiat din scoala sa ii trag o palma pentru ca m-a tras de par, el a venit si ia tras un pumn in burta... Ma alinta.se uita mereu la mine si eu la el. Vro 3 colege ma streseaza spunandu-mi ca ma place. dar daca ma place de ce nu zice? nu vreau sa-i spun eu ca il plac... as vrea sa o spuna el primul daca ma placehappy Ce ziceti? funditahappy

mersi

2 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Sigur te place!
vei vedea!
Suces!love struck

| valy a răspuns:

Poate e mai timid baiatu.
Poate te place in secret si face doar gesturi ca tu sa observi ca te place.
Daca vrei ceva incearca sa fii tu care face primul pas.
Mult succes