| unaboona a întrebat:

Buna TPU am o mare nelamurire...sa va zic de la cap la coada.de curand m-am mutat din locul unde stateam la un nou proprietar.asta fata de celalat e mai tanar 29 ani dar e insurat are nevasta in olanda.chiar ma simt ff atrasa de el fizic si imi place cum vb cum se compoarta e un baiat f finut cu bun simt simt ca ma indragostesc de el.tot timpu cand imi vorbeste dupa ce termina propozitia sta si se uita 10 sec la mine de parca ar fi hipnotizat p mine ma intimideaza si ma pufneste rasu apoi se rade si el de parca ar fi rusinat dar se uita tot timpu la mine cu niste ochi.simt de parca ma topesc.chiar zilele astea mi-a facut cinste cu o masa in oras pentru deranju care mi l-a facut cu un instalator cred ca barbati ca el sunt fff rari si greu de gasit ce norocoasa poate fi nevastasa eu nu cred ca as avea vreodata o sansa la el mai ales el ii insurat de 7 ani cu femeia care a dezvirginato. el azi pleaca in olanda se intoarce in 4 luni sunt f trista ca pleaca.in fine cum pot sa fac sa mi-l pot scoate din minte sau macar credeti ca as avea vreo sansa la el cand se va intoarce si ce pot face in acest sens? plzzzz

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Din fericire,pleaca.E cel mai bun mod sa ti-l scoti din minte.
Spune-mi un lucru simplu. Daca tu te casatoresti cu baiatul care te dezvirgineaza si esti plecata de langa sotul tau,ti-ar place ca o maimuta de vecina sa se dea la el? Ca nu prea cred.
E CASATORIT!
Uita-l.
Lumea e enorma,un suflet se va gasi si pentru tine,undeva,e sigur.
Nu inceta sa speri, nu cauta si totul va fi bine.
Si, nu desparti perechi...

| lolly a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa stai la locul tau daca sta cu nevasta de 7 ani.

| poliku a răspuns:

In primul rand cati ani ai? In al doilea rand e foarte urat din partea ta sa faci asta.Al treilea rand: invata sa rezisti ispitelor!

| lo a răspuns:

Pt asta uita-l, pentru ca e insurat de 7 ani cu o femeie pentru care la el a fost priama, se poate zice si despre tine la fel?
ce te bagi tu in relatiile altora, tie ti.ar placea ca cineva sa te desparta de barbatul iubit?
Uita-l fa-ti un iubit /o activitate care sa te distraga de la aceasta perosana dar simpul fapt ca este insurat ar trebui sa te distraga si sa te faca sa te iluzionezi!
Nu fi tu intrusa int-o caznicie!

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

Tar f o nu destrama familii. esti doar o c ur va daca esti atrasa de oameni familisti t*R*O

| maya_1118 a răspuns:

Nu are rost sa iti faci sperante cu el, pentru ca tot tu vei avea de suferit, chiar daca vei fi cu el asa sa te gandesti ca tu vei fi amanta.esti dispusa sa iei rolul asta de amanta? traieste-ti viata

| Steffany a răspuns:

Nu prea cred ca ar trebui sa te uiti la el...Eu cred ca nu vei avea nici`o sansa fiind ca el e cu femeia aceea de 7 ani.:O.Gandeste`tee!