| Te besk a întrebat:

Cum se compoarta un baiat cu mine daca ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| elementz a răspuns:

Daca e mai rusinos zambeste la uh se inroseste si nu poate sa se uite in ochi tai prea mult timp happy daca e cu tupeu vrea sa isi petreaca timpu mai mult cu uh si chiar iti spune big grin bye :*

5 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de baiat... dar de obicei un baiat daca te iubeste, te respecta, te cauta, se baga mereu cu tine in seama, iti ia apararea, iti vrea binele, e mereu alaturi de tine, e mereu la dispozitia ta si te face sa te simti iubita si dorita, iti spune vorbe dulci, iti zabeste des si te priveste intens.Nu te ia peste picior, este mereu aranjat pentru tine, te suna des doar sa te auda, iti face complimente, etc...sunt multe indicii doar ca fiecare baiat e diferit si nu toti se manifesta la fel; unii nu prea se arata, altii se comporta diferit pentru ca fiecare iubeste in felul lui.

| CudiDaKid a răspuns:

Te tin ca in puf. puf un picior puf o palmalaughing glumesc

| florin_7920 a răspuns:

Cu multă dragoste dacă te iubeşte şi cu mult respect faţă de tine.

| asdfghjkl_1325 a răspuns:

O sa incerce sa-ti faca pe plac cat mai mult.

| wolfy a răspuns:

Tare intrebarea asta dar ca fata ma gandesc ca sti faptul cca atunci cand un baiat e indragostit de tine se conporta ciudat au incearca sa iti faca pe plac dar nu poti sa zici ca te iubeste te place ar suna mai bine