| emi2909 a întrebat:

am o maree nelamurire... am inceput cu fratele colegei mele. am vorbit si am tot vorbit pana cand "sa- dat" la mine pe mess laughing imi tot spunea ca sunt frumoasa, "buna" etc laughing si nu stiu cum a facut dar mi-a dat parola de la contul lui de fabecook. am intrat din curiozitate si acolo am gasit conversatii cu alte fete carora le spunea acelasi lucru. dupa cateva zile vad ca apare pe facebook intr-o relatie cu o fata... azi mi-am pus niste poze pe facebook si intra el pe mine: " wow! tu esti fata din poza? si zic eu ca "da" dupa care el spune " nu se poatee! esti buna rauuu" i-am spus eu ca nu-l cred si el imi zice ca el m-am intrebat daca vreau sa fiu cu el si cica eu nu am vrut! ideea e ca nu m-a intrebat nimic! ce sa mai cred? eu cred ca e un fustangiu laughing

voi ce ma sfatuiti sa fac?

Răspuns Câştigător
| gingergirl1 a răspuns:

Eu zic sa-l lasi in pace pentru ca se da la toate fetele...mai cunosc eu unul exact ca si el..ma rog
Daca zici ca asa vorbeste asa cu toate fetele poti sa-ti dai si singura seama ca nu se multumeste cu o singura fata!
Mai bine te uiti dupa un alt baiat pentru ca asta nu merita sa fie nici macar cu o fata!
Succes!happy

8 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Asa cred si eu ca e fustangiu, nu e de tine

| Neo12 a răspuns:

El vrea altceva de la tine daca te-a luat asa "din prima" cu "Esti buna rau.".
Ai grija ce faci cu el.

| WildDream a răspuns:

Crezi bine ce crezi, e un fustangiu.
Ii place cum arati si ar vrea si el o aventurawinking

| CamiiBăă a răspuns:

Buna! Da, e un fustungiu! laughing

| AndreiPiticu99 a răspuns:

Vrea si el o aventura ca in bancu cu bula. sa vil zic. vine bula de la scoala si se duce lont la tacsu, tata azi am facut sex, tacsu ul intreaba carei norocoasa, bula zice tocmai dai mana cu ea. cred ca asa vrea si el o aventura. eu zic ca sal lasi in pace ca nu-i de tine tu cautati un baiat care sa te iubeasca cu adevarat si sal iubesti, nu mai vb cu toti fuztangii care mai sunt, prostii si ditamai mincinosi ca vorba aia din romani bine vezi ce faci de acum incolo

| Grumpy123 a răspuns:

Baieti au multe fete, dar iubesc doar unawinking

| extreme0708 a răspuns:

Sigur e un fustangiu.
Lasa-l in pacehappy

| liviu1234 a răspuns:

Pai lasa-l cu te baga ca te minde ia altu' kate iti place tie