| IoanaIoa88 a întrebat:

Eram pe facebook. cand de odata am vazut ca cica eu vorbesc cu o anumita persoana ma uitam pur si simplu` si nu` mi venea sa cred. Am iesit. si cand am venit am vazut ca cica am mai vorbit cu alte 2 persoane. Nu`mi venea sa cred. mi-am schimbat parola. si am iesit. am intrat si nu` mai mergea deloc
Am intrat pe facebook`ul la o prietena si am vrut sa ma caut pe mine Si imi scria " acest link este nevalid sau a fost sters.

Ce sa fac? Nu vreau ca persoana aia sa stea pe fb`ul meu sa se de`a drept mine Ce s-a intamplat? mi-a dezactivat contul` oare si mi-a schimbat parola sau?

3 răspunsuri:
| Elliana534 a răspuns:

Tia dezactivat contul. Fa altu si pune si tu parola k lumea

| Morphines a răspuns:

Da, cineva ti-a spart contul si ti-a l-a dezactivat!winking Trebuie sa-ti faci alt cont...

| DJMikeGMC a răspuns:

Contul de facebooc nu se dezactiveaza doar il opresti sau il scoti din functiune data viitoare cand te loghezi dai forgot password si iti schimbi parola