| hannahm123 a întrebat:

Am o mica nedumerire >:". De ceva vreme am trecut prin mai multe momente pe care dupa ce le-am analizat am ajuns la o concluzie. Am inceput sa am o pasiune pentru un baiat din clasa mea happy si pasiunea a tot crescut laughing de mai bine de o luna. Am impresia ca si el simte ceva pentru mine dar nu sunt sigura daca e adevarat sau doar in mintea mea. Vorbeste cu mine cate putin, lucru pe care nu il facea inainte, l-am prins de multe ori uitandu-se la mine sau dupa mine, prietenele mele spun acelasi lucru, ca exista ceva intre noi dar eu nu vreau sa le spun lor altfel o sa creada ca il plac doar pentru ca ele mi-au bagat asta in cap. Nu stiu ce sa fac, e misterios si nu imi pot da seama cum sa il abordez. are cineva idee despre ce e vorba? multumesc

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Fi mai indrazneata. E sigur ca si el te iubeste dar poate fi mai timid.

| neutrino a răspuns:

Stai cuminte, daca el va avea ceva de spus, sa vina sa-ti spuna, asa cum este si normal. Vezi sa nu incurci termenii: a fi misterios este una, a fi mormoloc este cu totul altceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă tu nu ştii despre ce e vorba, cum am putea noi şti?
Dacă se uită la tine/după tine probabil e atras de fizicul tău, şi e interesat de tine. Intră în vorbă mai mult cu el, încearcă să-l cunoşti, apropiaţi-vă mai mult şi poate se infiripă ceva.

| Zabbyel a răspuns:

smug asa se intampla cand ele se "gandesc" laughing prea mult la un lucru/obiect/orice altceva devil)
A aparut dorinta(gandul de a fi cu cineva)
happy nu pasiunea.
d'asta voi fetelorbig grinnu trebuie sa va ganditi prea mult la ceva rolling on the floor)))))))"analiza" ar da cu eroare happy
Abordeaza-l cu obraznicie love struck si tupeu love struck intreaba-l love strucklove struck nu ma faci si pe mine prietena ta(dupa fa-i cu ochiul) next pune-l/obligal sa te pupe pe obraz love strucklove struck daca nu are curaj sa te pupe love struck nu o sa aiba laughing surpride-mi-l tu cu un pupic pe obraz (asta o sa-l lesine de placere love struck o sa tremure de emotie)

| manuel72 a răspuns:

Ar trebui sa lasi si tu ceva semne ca-l placi, lasa-te surprinsa uitandu-te la el, cerei ajutorul chiar daca nu ai nevoie si nu e o problema reala.E o pasiune sau o obsesie?