| anonim_4396 a întrebat:

vroiam sa va spun o mica povestioara care m`a lasat cu o nedumerire. Mie mi-a placut/imi place de un baiat.Am id`ul lui si vorbesc cu el. ne intelegem destul de bine.Problema este ca nu prea mai simt acelasi lucru de la o vreme deoarece in gasca lui este un baiat care e foarte dragut.Inainte nu il remarcasem deoarece eram prea ocupata sa ma uit dupa cel de care imi placea. El se holba la mine. trecea pe langa.Am crezut ca facea toate astea pentru ca ii placea prietenului[baiatul de care imi placea mie] de mine insa intr-o seara eram pe afara si el se tot dadea in fata mea in spectacol.Cand l`am bagat si eu in seama a venit si m`a imbratisat.si inainte se dadea in spectacol dar nu-l bagam in seama.Acum ceva timp mi-am dat seama ca s`ar putea sa ma placa... Voi ce ziceti? Ma puteti ajuta? Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| ionika17 a răspuns:

Nu prea stiu ce sa zic daca asta de al doilea e baiat de treaba.Eu zic sa faci cum vrei? Da eu cred ca mai bine sa fi cu primul, daca te intelegi bine. Dar daca nu iti mai prea iti place de el nu cred ca mai are rost sa fi cu el. Fa cum crezi ca e mai binewinkingbafta. Tu sti ce simti:X

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da! du-te la el si sp daca te place si sal antrebi ce prere are despre tine