| Baterie321 a întrebat:

Am o mica problema.Placeam o fata mai de mult si i-am spus acest lucru.Dar intr-un mod prea "siropos" ca sa zic asa,si ea s-a cam suparat pe mine mi-a dat si ignore pe mess si pe facebook m-a blocat. Vreau sa imi cer scuze fata de ea,dar nu stiu cum sa fac sa imi accepte scuzele pentru ca nu vrea sa mai vorbeasca cu mine, deci ce-mi recomandati sa fac in cazul acesta? Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Oricum nu te place, las-o-n mortii ei de fitoasa, daca te placea nu facea asta oricum i-ai fi spus-o!

5 răspunsuri:
| Mozurov a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci, tipa nu te va privi ca un iubit.Cea mai buna dar si grea solutie? Renunta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar voi, tinerii, nu va mai intalniti fata in fata? facebook, mess... vorbeste cu ea personal, la naiba!

| metha0xphore a răspuns:

Toata lumea se sperie de angajamente, nu mai exista romantism, si o inteleg ca s-a speriat, nu mai fii si tu atat de direct data viitoare, incearca sa faci cat de cat o relatie cu ea, si apoi spune-i cate in luna si in stele, serios intr-o relatie nu se pune problema de fugit de chestii de genul. Incearca sa o prinzi undeva detasat si sa ii spui ca te-a luat valul.

| roby3535 a răspuns:

Du-te la ea ia-o de mana si incearca sa ii vorbesti daca te refuza...renunta nu ai ce sa faci sau alta varianta ar fi sa rogi un prieten sa ii explice intreaga situatie mult norocwinking

| Iubareatzãã a răspuns:

Sincer? Nu stiu ce sa zic. Eu sunt fata si am patit si eu asta, dar tipul acela Facea exces! Iti venea sa vomiti cand citeai! Dar sincer, cred ca e cam speriata fata. Nu vad de ce ar reactiona asawaiting