| iloveyou963 a întrebat:

am o mica problema, se apropie ziua indragostitilor am 11 ani si imi place de un baiat are tot 11 ani si as vrea sa ii dau ceva frumos, dar va rog nu raspundeti tampeni, daca raspundeti tampeni si radeti mai bine nu raspundeti. Funda la cel mai bun raspuns... dar cat se poate de repede

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Bєíbч a răspuns:

laughing 11 ani?! rolling on the floor Eu am 14 si nu Imi sta capul la "Ziua Indragostitilor" rolling eyes

| badgirl22 a răspuns:

La 11 ani nu ar trebui sa ai astfe de preocupari.trecand peste asta, o inimioara din plus sau o felicitare romantica (reala sau virtuala) mi se pare suficient.

| pisikutza123 a răspuns:

Eu asi zice o pernuta in forma de inima...