| anonim_4396 a întrebat:

am o pb.e vorba de un baiat.Suntem prieteni si iesim destul de des dar nu prea avem subiecte comune, nu avem ce vorbii ce putem face?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Atunci cand te cuplezi cu cineva numai din considerentul ca arata bine, e normal sa nu aveti ce discuta, pentru ca nu aveti nimic in comun. Poate doar un gand.

| deutzanico a răspuns:

Am si eu o prietena care a fost in situatia ta. Pai ca sa aveti ce discuta trebuie sa iesiti mai rar ( 2-3 ori pe saptamana ) si de asemenea, cu alti prieteni ca sa aveti ce povesti. Adica daca va vedeti tot timpul pana la urma va plictisiti unul de altul. Recomandativa unul altuia seriale, muzica, filme iar apoi comentatile, faceti chestii amuzante etc

| AngelEuu a răspuns:

Gaseste si tu subiecte noi.Incearca sa te interesezi de ce face el.Incearca sa practici si tu ceva din ce face el, o sa-i placa :d. Sper ca te-am ajutat.