| anonim_4396 a întrebat:

Am o prietena care are o verisoara si prietena ei cea mai buna, are un fratior care este cel mai bun prieten al vecinului meu dar vecinul meu este iubitul prietenei lui cea mai buna si el se iubeste de asemenea cu verisorul vecinului dar sora vecinului nu il accepta pe iubitul prietenei sale din cauza fratiorului micut care este indragostit de sora vecinului si fata aceea este indragostita de prietenul prietenei mele cele mai bune dar nu pot fi impreuna fiindca el este atras de un caine si acel caine este indragostit de prietena mea. Cine e cu cine? Sau cine trebuie sa renunte la cine? Si de ce?

2 răspunsuri:
| Cherollll16 a răspuns:

Nu te supara dar nu am inteles nimic

| Cristea_Serana_1998 a răspuns:

rolling on the floor)))))...cum poti sa spui asa ceva?!?!?! ...eu de la primele(max)3 randuri au inceput sa mi se imbarligee ochii EFECTIV! straight facestraight facestraight face